Lavard – Damskie Torebki

Czy któraś z Was zadała sobie kiedyś takie pytanie, jakie to były zakupy impulsywne, czy zaplanowane???
Wracając do tematu czym się kierować, postaram się w sposób praktyczny ułatwić Wam to zadanie.
Każda z Nas uwielbia zakupy a jeszcze bardziej jak wraca do domu z czymś wyjątkowym kupionym spontanicznie. Kochamy zakupy, ta przyjemność kupowania. Co kupujemy najczęściej?- otóż są to buty i torebki. Po zakupach jednak okazuje się, że torebka, która tak do Nas przemawiała przez witrynę sklepową nie jest tak idealna jaka miała być w momencie zakupu. Jest śliczna, pachnie nowością, w głowie mamy już zazdrosne spojrzenia koleżanek. A w domu czar prysł …Jest za mała, pasuje nam tylko do jednej sukienki a przecież jest zima to jak się pochwalić?, za krótkie rączki ech…Każda z Nas ma taki shopping za sobą już nie raz
Zatem warto się zastanowić przed planowanym zakupem nad paroma kwestiami przy zakupie torebki by była ona idealna dla Nas. Bo to nam ma być wygodnie, ma podkreślać nasza osobowość, ma nam ładnie uzupełnić stylizację na wieczór lub na co dzień.
Jak więc podejść do tematu praktycznie?
Musimy zadać sobie podstawowe pytanie planując zakup?
Do czego potrzebujemy torebki?
Jaka ona ma wyglądać?
Czy ma to być torebka do pracy,do szkoły, na wielkie wyjście czy chcemy by urozmaiciła nasza np letnią stylizacje? To akurat proste pytania, prawda ?
Jak już znamy przeznaczenie naszej torebki, to czas się zastanowić nad tym co poprostu lubimy, jak lubimy nosić, w jakiej nam wygodnie?
Czy lubimy szereg kieszeni, schowków? Gdzie możemy spokojnie schować potrzebne nam rzeczy.
Czy lubimy nosić przewieszoną przez ramię np listonoszkę co daje nam swobodę ruchu, czy do tzw „ręki”?, z krótkim uszami, Czy jej kształt ma być z tkaniny miękkiej czy bardziej usztywnionej. Czy ma być wielką torebką typu miejskiego, Czy może lubimy torebkę typu nerka noszoną wokół pasa?Np do sportowych stylizacji.
Ciekawe czy któraś z Was się kiedyś nad tym zastanawiała przed zakupem?
Podsumowując mamy już przeznaczenie, nasze upodobania to warto pomyśleć o wyglądzie zewnętrznym. Bardzo ważny aspekt podczas planowania zakupu. Wszystko zależy czy ma to być torebka do wizytowej stylizacji. Tu jest tyle pięknych modeli. Projektanci tworzą cudne wizytowe torebki, są pięknie zdobione, wykonane z najwyższej jakości materiałów, są na łańcuszku lub kopertówki. Mniejsze większe wszystko zależy od naszego gustu. Jeżeli stawiamy na torebkę która ma zadanie towarzyszyć nam przez cały dzień, będąc skarbnicą naszych drobiazgów. Tu również wybór jest szeroki, bardziej eleganckie , bardziej sportowe, caualowe. Czas na wygląd zewnętrzny!
Tu możemy dobrać pod różnym kątem np . naszej osobowości, wykonywanej pracy… Czy potrzebujesz torbę na laptopa, a jednocześnie będąca torebką na swoje rzeczy. Wszystko zależy od naszej osobowości, cech charakteru.
Jeśli lubimy się wyróżniać to zapewne wybierzemy torebkę w mocniejszych barwach, zdobienia typu ćwiek, zamki, dodatki w postaci apaszek, pomponów, zdobione,kolorowe paski torebki. Kolory ciemne, lub mocno nasycone by podkreślić nasz charakter. Wtedy też bardzo często kierujemy się tym co w modzie jest aktualnie na czasie, bo przecież chcemy być fashion. Tu warto stosować zasadę z mody czerpię to co dla mnie odpowiednie, bo jak same wiemy moda bywa różna.
Jeżeli jesteśmy o spokojnym usposobieniu , nie lubimy się za bardzo wyróżniać z tłumu, jesteśmy skryte, torebka służy nam tylko do przechowywania. To naszą uwagę będą przykuwać kolory stonowane, neutralne, spokojne. Beżowe, jasno brązowe, takie które będą pasować nam do większości stylizacji, będzie to torebka wygodna, odpowiednią na różne wyjścia np. z przyjaciółmi, będzie skrywać to co nam jest potrzebne w ciągu dnia.
Mamy już zarys naszych oczekiwań wobec tej wymarzonej towarzyszki naszego życia w postaci torebki, więc warto ustalić kwotę jaką chcemy przeznaczyć na jej zakup och każda z nas by dała wiele za ideał ale nie zawszę każda z nas może sobie pozwolić na wydanie wszystkich oszczędności na torebkę, dlatego ustalony limit napewno zawęża krąg poszukiwań ale i ułatwia. Sklepy internetowe, galerie handlowe, małe butiki z kobiecą modą kuszą i przedstawiają Nam tak duży wręcz ogromny wybór: wzorów, kolorów, kształtów modeli, od eleganckich po typowo sportowe, że każda z Nas znajdzie tą wymarzoną. Wystarczy dobrze poszukać, nie zrażać się dać sobie czas do namysłu, przymierzyć, przemyśleć. Warto w głowie stworzyć sobie takie stylizację z jej użyciem, świetnym rozwiązaniem jest zrobienia sobie zdjęć odzieży w domu, i przyłożyć torebkę do ekranu telefonu lub na odwrót zdjęcie torebki w domowym zaciszu przybliżyć to naszych rzeczy, z pewnością taka metoda ułatwi podjęcie decyzji o zakupie tego modelu.
Pomimo tych wszystkich rad,tego głosu rozsądku w głowie którym warto się kierować przy zakupie torebki pozwólmy sobie czasem na odrobinę impulsu, bo kobiety kochają zakupy, bo kto wie może impuls przybliży Nas do tej idealnej. Lavard